Czynne od: Poniedziałek, środa: 9.00 – 15.00 | Wtorek, czwartek, piątek: 9.00 – 16.00 | Sobota: 9.00 – 13.00

Panele winylowe Kwidzyn

Dom Parkietu to miejsce gdzie każdy mieszkaniec Kwidzyna znajdzie panele winylowe do swojego domu!

Dlaczego warto stawiać na winyl? Panel winylowy to materiał wykonany z PCV,dzięki czemu jest bardzo elastyczny, odporny na uszkodzenia mechaniczne i wodę. Doskonale sprawdzi się we wszystkich pomieszczeniach, również tych narażonych na intensywne użytkowanie takich jak szkoły, biura, gabinety, hotele czy zakłady pracy. Dzięki swojej budowie – zintegrowanemu systemowi korkowemu, w przeciwieństwie do laminatu podłoga jest bardzo cicha i przyjemna w użytkowaniu. Panel winylowy zrewolucjonizował rynek podłóg, jego naturalny wygląd i szerokie zastosowanie przyczyniły się do bardzo dynamicznego wzrostu zainteresowania tym produktem .Ostatnie lata pokazały, iż klienci wybierają go chętniej w porównaniu z tradycyjnym panelem laminowanym.

podlogi-winylowe-kwidzyn4

Jesteśmy dystrybutorem najlepszym marek paneli winylowych dostępnych na rynku. Nasi wykwalifikowani doradcy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Posiadamy własnych montażystów, co sprawia, że każde zlecenie wykonujemy z najwyższą starannością i w umówionym terminie.
Nasz salon znajduje się w Grudziądzu przy ulicy Bema 39.

podlogi-winylowe-kwidzyn4

Artur C

Renowacja dębowej podłogi odbyła się bezproblemowo. Pełen profesjonalizm. Polecam

Robert K

Jestem pełen podziwu za fachowe wykonanie pracy i zlecenie, które wykonali.
Polecam

Przemysław M

Bardzo profesjonalne podejście do pracy, dobry kontakt i terminowość. Polecam.

Panele winylowe dla mieszkańców Kwidzyna

Szukasz paneli winylowych w Kwidzynie do swojego miejsca pracy, mieszkania lub domu?zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Sprostamy oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającym klientom.Koszt paneli zależy od ich rodzaju, a ceny mieszczą się w przedziale od 90 – 200 zł.

Współpracujemy tylko i wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami.Jakość produktów przez nich oferowana spełnia najwyższe normy, dlatego jesteśmy w stanie sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom.

Montaż paneli winylowych Kwidzyn

Najpopularniejszą metodą montażu paneli winylowych, tak jak w przypadku paneli laminowanych jest montaż na “click”. System ten wymaga użycia odpowiedniego podkładu, który zapewnia bardziej stabilną powierzchnię. Drugim systemem montażu winyla jest montaż na klej. Montaż ten odbywa się bezpośrednio do posadzki, którą wcześniej należy odpowiednio przygotować.Podłogi winylowe podobnie jak parkiet można montować wg tradycyjnego wzoru lub na kształt jodełki.Nasi doświadczeni wykonawcy bez problemu radzą sobie z montażem paneli zarówno metodą “pływającą” jak i na klej.

Sklep z panelami winylowymi w Kwidzynie

W naszym sklepie znajdą Państwo bardzo szeroką ofertę paneli winylowych. Ze względu na swoją różnorodność, jakość wykonania, bardzo dużą wytrzymałość mechaniczną i chemiczną winyl zyskał uznanie wśród bardzo wielu klientów w tym także tych posiadających zwierzęta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą paneli winylowych.