Czynne od: Poniedziałek, środa: 9.00 – 15.00 | Wtorek, czwartek, piątek: 9.00 – 16.00 | Sobota: 9.00 – 13.00

Podłogi drewniane Kwidzyn

Szukasz podłogi drewnianej w Kwidzynie? Salon podłóg drewnianych Dom Parkietu to idealne miejsce dla Ciebie!

Drewno ze względu na swoją naturalność, różnorodność i niepowtarzalny urok jest nieodzownym elementem wystroju wnętrz. W naszej ofercie znajdą Państwo podłogi drewniane lite oraz warstwowe składające się z kilku warstw drewna. Ze względu na grubą warstwę użytkową podłogi drewniane mogą być poddane procesowi cyklinowania, zmiany koloru oraz rodzaju zabezpieczenia, a pielęgnacja jest łatwa i mało kosztowna.

podlogi-drewniane-kwidzyn3

Przez lata działalności zyskaliśmy uznanie wśród bardzo wielu klientów. Zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu.Oferujemy najszerszą gamę podłóg drewnianych w Kwidzynie, posiadamy własnych montażystów, co sprawia, że cały proces od doradztwa po montaż przebiega sprawnie

podlogi-drewniane-kwidzyn3

Artur C

Renowacja dębowej podłogi odbyła się bezproblemowo. Pełen profesjonalizm. Polecam

Robert K

Jestem pełen podziwu za fachowe wykonanie pracy i zlecenie, które wykonali.
Polecam

Przemysław M

Bardzo profesjonalne podejście do pracy, dobry kontakt i terminowość. Polecam.

Podłogi drewniane Kwidzyn

Jesteś mieszkańcem Kwidzyna i zastanawiasz się nad wyborem podłogi drewnianej do swojego domu lub biura? a może nie masz pewności czy warto inwestować w ten rodzaj wykończenia? Oczywiście, że warto! Podłogi drewniane mają wiele zalet takich jak:


Potrzebujesz specjalistów do montażu podłóg drewnianych w Kwidzynie?

Montaż podłóg drewnianych w Kwidzynie

Proces montażu nie jest prostą sztuką, dlatego należy zlecić to zadanie specjalistom w tej dziedzinie. Przed ułożeniem parkietu należy sprawdzić stan podłoża, a jeśli to konieczne odpowiednio je przygotować. Salon Dom parkietu zatrudnia własnych wykwalifikowanych montażystów potrafiących układać zarówno deski podłogowe jak i tradycyjny parkiet.

Sklep podłogami drewnianymi w Kwidzinie

Jeśli szukasz sklepu z podłogami drewnianymi w Kwidzynie, to zapraszamy do odwiedzenia salonu sprzedaży Dom Parkietu. W naszej ofercie znajdą Państwo podłogi drewniane lite z możliwością wykończenia według własnego uznania oraz warstwowe, idealnie nadające się do montażu na ogrzewanie podłogowe.

Współpracujemy tylko i wyłącznie z najlepszymi producentami w branży podłogowej ,takimi jak WALCZAK – podłogi drewniane czy Chapel Parket. Współpraca z nami to gwarancja najwyższej jakości i zadowolenia.