Czynne od: Poniedziałek, środa: 9.00 – 15.00 | Wtorek, czwartek, piątek: 9.00 – 16.00 | Sobota: 9.00 – 13.00

Podłogi drewniane Grudziądz

Podłogi drewniane dostępne w sklepie Dom Parkietu w Grudziądzu, to miejsce stworzone z miłości do drewna.

Na przestrzeni wielu lat drewno stało się najpopularniejszym wyborem do wykończenia wnętrz przez klientów. Różnorodność podłóg drewnianych, ich naturalność, ciepło i komfort użytkowania sprawiają, że jest to produkt, który niezmiennie cieszy się zaufaniem zarówno odbiorców indywidualnych jak i firm. Dodatkowym atutem jest możliwość cyklinowania powierzchni drewnianej, zmiana koloru czy rodzaju zabezpieczenia, a ich pielęgnacja jest prosta i mało kosztowna.

podłogi drewniane Grudziądz

Nasz salon posiada najszerszą ofertę podłóg drewnianych warstwowych oraz litych w Grudziądzu.Od lat zajmujemy się sprzedażą oraz montażem podłóg, dlatego znamy się na tym doskonale.Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do odwiedzenia naszego salonu!

podłogi drewniane Grudziądz

Artur C

Renowacja dębowej podłogi odbyła się bezproblemowo. Pełen profesjonalizm. Polecam

Robert K

Jestem pełen podziwu za fachowe wykonanie pracy i zlecenie, które wykonali.
Polecam

Przemysław M

Bardzo profesjonalne podejście do pracy, dobry kontakt i terminowość. Polecam.

Podłogi drewniane Grudziądz

Szukasz podłogi drewnianej w Grudziądzu? a może zastanawiasz się jaki rodzaj podłogi będzie najlepszy do Twojego domu? Salon podłóg Dom Parkietu to idealne miejsce dla Ciebie!

Wybór drewna jako elementu wykończenia do swojego domu posiada wiele zalet takich jak:

Sklep z podłogami drewnianymi w Grudziądzu

Nasz sklep w Grudziądzu posiada w sprzedaży podłogi drewniane tylko i wyłącznie sprawdzonych producentów takich jak WALCZAK – podłogi drewniane czy Chapel Parket, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług.

Posiadamy w ofercie podłogi drewniane lite, do wykończenia według własnego uznania – lakierem lub olejem, a także z możliwością bejcowania, lub warstwowe – składające się z dwóch lub trzech warstw drewna, idealnie nadające się do montażu na ogrzewanie podłogowe.

Montaż podłóg drewnianych Grudziądz

Szukasz specjalistów do montażu podłogi drewnianej w Grudziądzu? Dom Parkietu – salon podłóg drewnianych to miejsce idealne dla Ciebie!

Dlaczego my?

Ułożenie podłogi drewnianej jest trudną sztuką, którą należy zlecić specjalistom w tej dziedzinie.